Hudební škola Yamaha

Logo Knoflik

Úvodní stránka > Tóny Hudební školy Yamaha zněly v metru

Tóny Hudební školy Yamaha zněly v metru

TÓNY HUDEBNÍ ŠKOLY YAMAHA ZNĚLY O VÁNOCÍCH 2013 V PRAŽSKÉM METRU

Hudební škola Yamaha při Kulturním a rodinném centru Knoflík o.s. měla tu čest vystoupit v projektu Dopravního podniku hl. m. Prahy a ve spolupráci s Městskou částí Praha 9 v rámci skvělého projektu Nalaďte se v metru.

Projekt se uskutečnil 18. 12. ve vybraných stanicích metra s vybranými hudebními tělesy. Na pražském Proseku, kde sídlí rodinné centrum Knoflík o.s., vystoupili hudebníci a lektoři Hudební školy Yamaha.

Fotogalerii naleznete zde

Reportáž televize Metropol zde

 

... A ROZEZNĚLI JSME SPOLU S NAŠIMI HUDEBNÍKY

A VE SPOLUPRÁCI S HUDEBNÍ ŠKOLOU IVANY VÁCHOVÉ

PRAŽSKÉ METRO I O VÁNOCÍCH 2014

Tentokrát zněly tóny Hudební školy Yamaha přímo v centru Prahy, na stanici metra Můstek.Vystoupili kytaristé, flétniské, stejně jako keyboardisté. Představily se studentky populárního zpěvu, stejně jako zazněly tóny elektrické kytary. Hrály se koledy a vánočně laděné skladby z učebnic Hudební školy Yamaha, zněly i písně na přání se skvělým doprovodem lektorů školy. Vystoupení mělo velký ohlas, Hudební škola Yamaha dokázala vytvořit hudební program pro cestující po celé čtyři hodiny. Malí i velcí hudebníci dostali na akci upomínkové šály. Připraveny jsme měli i zpěvníčky pro kolemjdoucí a tak mohl  díky tomu vzniknou neopakovatelný společný sbor. Tradice hraní v pražském metru může pokračovat. Je skvělé, že Hudební škola Yamaha ukázala, že je báječným hudebním i profesionálním partnerem pro tento projekt, a že se mohou cestující těšit na další "hudební den" v pražské dopravě třeba opět s Hudební školou Yamaha v roce 2015. Díky moc Ivaně Váchové a jejím hudebníkům za báječnou spolupráci..

Fotoreportáž z akce naleznete zde

 


KULTURNÍ A RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK

Telefon: 605806230 Email: info@centrumknoflik.cz

DDM Praha 9

Měšická 720

Praha 9 - Prosek

Knoflík Prosek

Jablonecká 724

Praha 9 – 19000

Knoflík Vysočany

Čihákova 18

Praha 9 – 19000

MC Rybička

Tomanova 1671

274 01 Slaný