Hudební škola Yamaha

Logo Knoflik

Úvodní stránka > Novoroční koncertování...díky všem!

Novoroční koncertování...díky všem!

Leden byl v Hudební škole Yamaha Knoflík ve znamení parádního velkého i malého koncertování. Poděkování patří všem, kteří ať už jakýmkoliv dílem přispěli. Lektorskému týmu, rodičům, Divadlu Gong, Kavárně Knoflík, Hudební škole Yamaha, ale především dětem, které všechny potěšily svou hrou na hudební nástroje a společným muzicírováním.

Prvním koncertním počinem byly tři koncerty předškolních oborů v Divadle Gong v neděli 17. ledna 2016.

Představili se malí hudebníci s rodiči i bez, od nejmenších Robátek až po hudebníky a hudebnice z obroru Rytmické krůčky. Třikrát po sobě publikum tleskalo třem hudebním představením, díky moc za to. Díky ale hlavně za to, že tyto koncerty jsou nejen oslavou hudby a skvělého konceptu Hudební školy Yamaha, ale jsou i kulturním zážitkem pro všechny. 

Fotogalerii k jednoltivým koncertům najdete zde

Novoroční koncert v 9 h

Novoroční koncert v 11 h

Novoroční koncert v 16 h

Dalším hudebním představením byly Minikoncerty žáků a žákyň nástrojových a zpěvu oborů Hudební školy Yamaha v Kavárně Knoflík v týdnu od 18. ledna 2016. K velké radosti byly ve čtyřech lednových podvečerech představeny díky dětem všechny hudební obory Hudební školy Yamaha, které Hudební škola Yamaha Knoflík nabízí. Diváci se zaposlouchali do tónů keyboardů, akustických i elektrických kytar, bicích, fléten a mohli obdivovat i výkony malých i větších zpěvaček. Díky moc opět všem, byli jste skvělí, vystupující, lektoři a lektorky i publikum. Díky za milé malé komorní hudební podvečery.

Fotogalerie k jednotlivým Minikoncertům 

Minikoncert pondělí 18. 1. 2016

Minikoncert úterý 19. 1. 2016

Minikoncert středa 20. 1. 2016

Minikoncert čtvrtek 21. 1. 2016

Ještě jednou díky. A na dalších koncertech, vystoupeních a v hodinách s Hudební školou Yamaha Knoflík naviděnou a naslyšenou.

 


KULTURNÍ A RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK

Telefon: 605806230 Email: info@centrumknoflik.cz

DDM Praha 9

Měšická 720

Praha 9 - Prosek

Knoflík Prosek

Jablonecká 724

Praha 9 – 19000

Knoflík Vysočany

Čihákova 18

Praha 9 – 19000

MC Rybička

Tomanova 1671

274 01 Slaný